سلام دوستان

اول بخاطر خودم بعد بخاطر سوگند جوون،سودابه جوون و رها جوون كه شهريوري هستن ميخوام خصوصيات دختران شهريوري رو بذارم

اين خصوصيات رو من از يه مجله پيدا كردم كه خيلي خيلي یا بهتره بگم فوق العاده  به خصوصيات من شبيه هست البته بقيه دوستان رو نميدونم

چون واسه خودم جالب بود گفتم بذارم اينجا شايد بقيه هم بخوان بدونن من چه جوريم

البته در مورد آقایان هم گذاشتم که به درخواست خودشون بوده

زنان متولد شهريور

زنان شهريوري هم در ميان زنان ديگر ماهها در جايگاه خاصي قرار دارند.صداقت و نجابت از خصوصيات بارز آنان است.اگر كاري را پي گرفتند تا پايان ادامه اش ميدهند و هيچ مانعي نميتواند آنان را از حركت بازدارد.

دلشان نميخواهد كسي برايشان نقش بازي كند و زمينه فريب آنها را فراهم سازد و از طرفي خودشان نيز اين ترفند را به كار نميگيرند.

زنان شهريوري در دوستي ثابت قدم هستند.اما اگر بدانند در دوستي مورد سواستفاده قرار گرفته اند،طغيان ميكنند و سخت برمي آشوبند. اگر دوستتان شهريوري است،حتما مانند خودش با او رفتار كنيداگر روزي از او خواستيد تا فلان لباسش را به شما قرض بدهد،خود را آماده كنيد تا چيزي به او بدهيد تا او هم از آن بهره مند شود.

اگر احساس كند كه شما به عنوان دوست يك طرفه ميخواهيد از حسن نيت او بهره مند شويد،برايتان گران تمام ميشود.

اين را هم بايد افزود كه وقتي خطايي از او سربزند،نبايد قانعش كنيد كه خطاكار است،چرا كه در بحث و جدل با او به نتيجه اي نخواهيد رسيد!

زنان شهريوري در عشق بسيار وفادار هستند،آنها ممكن است در ظاهر خيلي با احساس به نظر نرسند،اما در وجودشان آتشي از عشق دارند.

از آنها احساسات پرشور نخواهيد ديد،اما يقين داشته باشيد به همان اندازه شما را دوست دارند.ممكن است در پاره اي موارد،ناگهان ابرها كنار بروند و خورشيد احساسات آنها بر شما بتابد و سرماي وجودتان را گرم كند.

اگر با شما مشكلي داشته باشند،خيلي زود خواهيد فهميد چرا كه نميتوانند رياكار باشند. علي رغم اينكه خيلي باهوش و تيزبين هستند،نميتوانند طوري رفتار كنند كه شما را بفريبند.

معمولا زنان شهریوری آشپزهای قابلی هستند و در خانه داری هم موفق عمل میکنند و همیشه خانه را تمیز نگاه میدارند .

مواظب باشید در زندگی شلخته نباشید چرا که او از مردان بی نظم خوشش نمی آید.اگر برنامه ای برای دکور منزل دارد نگران نباشید و هر چه پول خواست به او بدهید،ولخرجی نخواهد کرد،اما در عوض منزلتان را دیدنی خواهد کرد.

زنان شهریوری میتوانند در این ماه که ماه تولد خودشان است،کارهای عقب افتاده خود را به سرانجام

برسانند.بهتر است شجاعت گفتن "ببخشید" را داشته باشند.گاهی یک معذرت خواهی کوچک میتواند تحول بزرگی در زندگی ایجاد کند.کدورتهای پیش پا افتاده مانند موریانه ها،پایه های زندگی را میخورند،پس بهتر است آنها را از بین برد.زنان شهریوری نباید فکر کنند همه چیز را میدانند،بلکه بهتر است در کارهای اقتصادی از همفکری دیگران دیگران بهره مند شوند.

 

مردان متولد شهریور

(اینو هم بخاطر عمو سعیدجونم،داداش ابی و داداش سیدعلی میذارم و نمیدونم این خصوصیات اونا هست یا نه؟)

البته واسه هستی جونم هم گذاشتم که ببینه آقا سعیدش چطوره

 

مردان متولد شهریور از خاص ترین آدم های ماههای سال هستند.کارو تلاش برایشان خیلی مهم است و همیشه تلاش میکنند تا به هدفشان برسند.آنها عاشق این هستند که به دیگران کمک کنند،اما تا مطمئن نباشند که طرف مقابل نیازمند است و درست هم میگوید ،قدمی برنمیدارند.

مردان شهریور آنقدر قوی هستند که میتوانند به تنهایی دست به کارهای بزرگی بزنند. هیچ گاه رمانتیک و تابع احساسات محض،زندگی نمیکنند.

مردان شهریوری اهل آن نیستند که عاشق سینه چاک شوند و مثلا جملاتی اینچنین بگویند:"من در راه عشق تو خواهم مرد!" ، "تو بهترین کسی هستی که میتوانم با او ازدواج کنم!"

اگر قرار باشد کسی را دوست داشته باشد،سعی میکنند خیلی منطقی از راهش وارد شوند.

مردان شهریوری خیلی سخت به این نتیجه میرسند که دختر مورد علاقه خود را یافته و میتوانند در آینده همسر خوبی برایش باشند.شما هم باید به نگاه او احترام بگذارید و به او این فرصت را بدهید تا با خودش کنار بیاید.

مردان این ماه معمولا در ازدواجشان شکست نمیخورند و ازدواج های موفق داشته اند.درست است آتش عشق در وجودشان دیر روشن میشود و معمولا آنچنان آتش فروزانی نیست که باعث اشتیاق فراوان شود،اما همان شعله های اندک کافی است تا آخر عمر روشن باقی بماند و باعث شود مرد شهریوری فداکاریهای بزرگی را از خود به نمایش بگذارد

مردان شهریوری به جزئیات توجهی خاص دارند و به قول معروف" مو را از ماست بیرون میکشند"

پس اگر میخواهید مورد توجه او باشید مرتب و منظم باشید.

برای لباس پوشیدنتان،سراغ مدهای عجیب و غریب امروزی نروید،بلکه بهتر است خیلی ساده باشید،او از تقلید های کورکورانه خوشش نمی آید و بهتر است خودتان باشید.خانه را همیشه پاکیزه نگاه دارید،چرا که چیزی از چشمان تیزبین او دور نخواهد ماند.

در یک جمع بندی باید از مردان شهریوری به نیکی یاد کردم میتوان روی دوستی شان حساب کرد،اما مردان شهریوری نباید فراموش کنند که اگر قدرت بیشتر احساس را در تصمیمات روزمره خود دخیل نمایند،هیچ گاه ضرر نخواهند کرد.

شاید در پاره ای موارد باید با احساس تصمیم گرفت.زندگی را خیلی سخت نگیرید.یک لبخند میتواند گاهی به اندازه یک کتاب قطور حرف داشته باشد.پس میتوانید گاهی به روی دیگران تبسم کنید.درست است که همیشه با برنامه های دقیق در فعالیتهای اقتصادی وارد میشوید،اما گاهی از یک اتفاق کوچک غافل می مانید و همان اتفاق باعث ضرر و زیان بزرگی میشود

 


# نوشته شده توسط زهرا در یکشنبه ۲۴ شهریور۱۳۸۷1:15 |